Profesjonalna pomoc kancelarii

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak - Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 503 597 874 | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915

Oferta

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej przez internet, z pewnością warto skontaktować się z kancelarią Agnieszki Wołoszek-Stachowiak. Pracuje tam zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy posłużą Państwu radą w wielu trudnych kwestiach związanych np. z przestrzeganiem skomplikowanych przepisów. Zajmują się między innymi prawem cywilnym, w tym zasiedzeniem, odszkodowaniami i ochroną konsumenta. Co więcej, posiadają wiedzę także z zakresu kwestii podatkowych, spadkowych, administracyjnych, karnych i nie tylko.

Porady prawne online - prawo pracy

Poza tym, kancelaria Agnieszki Wołoszek-Stachowiak opracowuje również porady prawne online z zakresu prawa pracy. Może to dotyczyć wielu zagadnień, takich jak zwolnienia, BHP, delegacje, urlopy, wypadki i nie tylko. Co więcej, dowiedzą się Państwo na przykład jak wygląda rozwiązanie umowy o pracę. Chcąc uzyskać tak kompleksowe porady, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie kancelarii i po otrzymaniu wyceny, uiścić należność, a następnie poczekać na realizację usługi, co zwykle zajmuje nie dłużej niż 24 godziny.

Pełna oferta: Informacje

Dane dodatkowe

onlineporadyprawne.pl

onlineporadyprawne.pl

biuroonlineporadyprawne.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: