Opieka nad seniorami

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Oferta

Znalezienie odpowiedniego miejsca dla znajdującego się pod opieką rodziny seniora nigdy nie jest prostym procesem. Decyzję należy skonsultować z pozostałymi osobami odpowiedzialnymi za zajmowanie się nim, a także z samym zainteresowanym. Województwo mazowieckie oferuje szeroki wybór domów spokojnej starości, w których znajduje się wykwalifikowana kadra oraz panuje przyjemna i spokojna atmosfera. Willa Kąkolowa znajdująca się w dzielnicy Wawer w Warszawie jest doskonałą oraz atrakcyjną cenowo propozycją.

Dom spokojnej starości w Mazowieckim

Willa Kąkolowa to cieszący się pozytywnymi opiniami i zaufaniem klientów dom spokojnej starości. Województwo Mazowieckie posiada wiele obiektów tego typu, dlatego konkurencja jest dość zaciekła. Starzejące się społeczeństwo nieustannie zapełnia miejsca w pensjonatach, ceniąc ich wygodę oraz możliwości socjalizacji seniorów. Kompleksowa opieka medyczna jest w przypadku przebywających w domu osób niezbędna, dlatego personel posiada kwalifikacje do przeprowadzania prostych zabiegów, a lekarze specjaliści regularnie odwiedzają mieszkańców.

Pełna oferta: Dom spokojnej starości - mazowieckie

Dane dodatkowe

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: