Wygodne i tanie noclegi

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Oferta

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, które gwarantuje znakomite warunki, a dodatkowo znajduje się w centrum Poznania, ART Hostel będzie znakomitym rozwiązaniem. Jest on zlokalizowany przy ulicy Mielżyńskiego, która stanowi doskonały punkt komunikacyjny, ze względu na jeżdżące z przystanku Plac Cyryla Ratajskiego lub Gwarna co kilka minut tramwaje. Doskonałe jego umieszczenie na mapie miasta, sprawia, że turyści chętnie zatrzymują się w hostelu, poszukując taniej i komfortowej bazy wypadowej do zwiedzania.

Hostel w centrum Poznania

ART Hostel w centrum Poznania oferuje swoim gościom pokoje, w których mogą spędzić noc dwie, cztery, a nawet dwanaście osób. Przygotowane są one w różnym standardzie, tak aby każdy odwiedzający, mógł dobrać te, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom. Oprócz świeżej pościeli, ręczników i błyszczącej dzielonej łazienki, na gości czekają także pomieszczenia wspólne - kuchnia czy pokój dzienny. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły przyjemne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi czy przygotowania posiłków.

Pełna oferta: Art Hostel Poznań Centrum

Dane dodatkowe

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: