Skup pojazdów w leasingu i na kredyt

Autobana - Powstańców Śląskich 114 | 53-333 Wrocław | woj. dolnośląskie | numer telefonu: +48 531 746 850 | NIP: 899-259-25-38 | REGON: 020434757

Oferta

Autobana to zespół profesjonalistów, którzy działają na terenie największych miast w Polsce - w Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu - skupując pojazdy znajdujące się w skomplikowanej dla klienta sytuacji prawnej. Ich specjalność stanowią auta, które kupujący wzięli na kredyt lub w leasingu, a obecnie chcieliby wycofać się z tego zobowiązania. Dogłębna wiedza, duże doświadczenie oraz współpraca z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami sprawia, że dzięki tej firmie odstąpienie leasingu samochodu czy jego sprzedaż odbywają się szybko i bez problemów.

Odstąpienie leasingu samochodu

W wielu przypadkach przedsiębiorca, który zdecydował się na leasing pojazdu, w pewnym momencie stwierdza, iż jest zainteresowany innym modelem lub nie jest w stanie spłacić pozostałych rat. Wówczas jedyną opcją jest odstąpienie leasingu samochodu, czyli proces, który wiążę się z istotnymi wydatkami ze strony kontrahenta. Specjaliści z Autobany przedstawią klientowi przysługujące mu rozwiązania, a następnie zadbają o to, by nie został on poszkodowany w wyniku działań prowadzonych przez niego oraz przez firmę leasingową.

Pełna oferta: Odstąpienie leasingu samochodu

Dane dodatkowe

www.autobana.pl

www.autobana.pl

kontaktautobana.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: