Sprzęt dla służb pożarniczych - FHU Hero

F.H.U. Hero - Grodzka 40A | 42-600 Tarnowskie Góry | woj. śląskie | numer telefonu: +48 531 488 393 | NIP: 645-215-31-36 | REGON: 240875327

Oferta

FHU Hero to sklep internetowy oferujący profesjonalny sprzęt dla służb pożarniczych. Z ich oferty korzystają jednak nie tylko strażacy, ale również osoby zatrudnione w policji, WOPR, GORP i TOPR. Instytucje państwowe mogą tam liczyć na indywidualną wycenę, co pozwala im zmieścić się w określonym budżecie. Asortyment jest wciąż aktualizowany i poszerzany, aby zawsze spełniał oczekiwania klientów i pozwalał im znaleźć dokładnie to, czego w danym momencie potrzebują. Wszystkie produkty wykazują wysoką trwałość.

Sklep strażacki

Sklep strażacki FHU Hero wyróżnia się bardzo rozbudowaną ofertą, wśród której można znaleźć między innymi specjalne buty, pasy, rękawice, kominiarki i hełmy. Co więcej, znajdują się tam specjalistyczne kombinezony, służące na przykład do pracy w wodzie, do usuwania szerszeni lub innych owadów bądź do eliminowania zagrożeń chemicznych. Dostępny jest również profesjonalny sprzęt potrzebny do walki z pożarami, w tym np. gaśnice, węże strażackie, pompy i motopompy, środki pianotwórcze oraz wentylatory oddymiające.

Pełna oferta: Sklep strażacki - www.fhuhero.pl

Dane dodatkowe

www.fhuhero.pl

www.fhuhero.pl

biurofhuhero.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: