Stylowe obrusy - Natim

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Oferta

Polskim producentem obrusów plamoodpornych jest firma Natim z Witobla. Produkty oferowane przez przedsiębiorstwo to wysokiej jakości obrusy w różnorodnych kolorach i wzorach. W asortymencie znajdują się eleganckie obrusy gobelinowe, lniane, z bordiurą i ręcznie wyszywanymi ozdobami. Każdy z nich sprawi, że wnętrze stanie się przytulne i gustowne. Firma Natim przygotowała również specjalną ofertę, która obejmuje obrusy świąteczne. Dodatkowo bogaty asortyment zawiera ręczniki z haftem i piękne komplety pościeli.

Obrusy świąteczne

Wyjątkowe okazje i uroczystości wymagają specjalnej oprawy stołu, przy którym zasiądą najbliżsi do skosztowania wyśmienitych dań. Obrusy świąteczne oferowane przez przedsiębiorstwo Natim sprawdzą się doskonale podczas przyjęcia komunijnego, wesela, czy chrztu. Mogą stanowić dominującą część dekoracji lub znakomicie ją uzupełniać. Producent z troski o gusta najbardziej wymagających klientów stworzył kolekcję obrusów świątecznych gładkich i ze zdobieniami, o różnych kształtach i wymiarach. Ponadto każdy produkt jest odporny na wszelkie zabrudzenia.

Pełna oferta: WWW

Dane dodatkowe

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: