Szeroki wybór artykułów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta

Hurtownia Kosmetyczna Corio to niezawodny partner gabinetów i salonów odnowy biologicznej z całego kraju. Firma szybko dostarcza swoje produkty oraz oferuje konkurencyjne ceny, dzięki czemu zyskała uznanie wielu klientów. Niezwykle szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie tam coś co odpowie na jego potrzeby i spełni jego wymagania. W hurtowni dostępne są meble, na przykład taboret kosmetyczny siodło, specjalistyczne urządzenia - do mikrodermabrazji czy makijażu permanentnego, a także szereg akcesoriów jednorazowych stosowanych na co dzień w takich miejscach.

Taboret kosmetyczny siodło

W asortymencie hurtowni znajduje się wiele elementów wyposażenia gabinetu, które ułatwia pracę Tobie oraz Twoim pracownikom. Jednym z takich produktów jest taboret kosmetyczny siodło, zaprojektowany z myślą o osobach, które spędzają długie godziny w pozycji siedzącej. Zapewnia on dobre podparcie dla kręgosłupa, dużą mobilność dzięki kółeczkom oraz pozwala utrzymać dobrą dla zdrowia, a przede wszystkim stabilną pozycję. Produkt ten dostępny jest w kilku różnych modelach oraz kolorach, co pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie dla siebie.

Pełna oferta: Taboret kosmetyczny siodło

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: